Adrasan nerede? Adrasan'a nasıl gidilir ? Adrasan yol tarifi, Adrasan google harita.

Adrasan Antalya’da Kemer tarafında araba ile 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabileceğiniz uzaklıktadır..

Otobüs ile geliyorsanız size tavsiyemiz. Varsa kumluca ya giden otobüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle KaptanAli bungalov otele gelebilirsiniz.

Yada Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Kaptan Ali bungalov otele gelebilirsiniz.

Uçakla geliyorsanız;

Antalya’ya indikten sonra isterseniz havalimanının taksisini veya daha önceden haber verirseniz bizim yönlendireceğimiz bir taksiyle transferinizi yapabilirsiniz.
İsterseniz ücret karşılığı havalimanından sizi özel servis ayarlayıp aldırabiliriz.

 Toplu taşıma araçlarıyla:

Antalya otogarına havaş veya belediye otobusüyle gidebilisiniz. Otogara indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Kaptan Ali oteline gelebilirsiniz.

Özel arabanızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kemer istikametini takip edip , Kemerden sonra Çamyuva , Tekirova, Ulupınar, Çıralı ve Olympos-Adrasan sağağını da geçtikten sonra 7 km ilerleyip Adrasan sapağından sapıyorsunuz. 9 km ilerleyip yolun sonundan sağ dönüp sahil tabelalarını takip ediyorsunuz.  Sahile ulaştığınızda sahilin sağ tarafına dönüp yaklaşık 250mt gittiğinizde yolun sağında KaptanAli bungalov otelin tabelasını göreceksiniz.